PŮVOD A HISTORIE VOZU

Nabízené vozy, jejich původ a historie u nás procházejí dvojitými kontrolními mechanismy. V Německu jsou údaje o vozidle prověřovány a archivovány. Kontrolujeme, zda VIN, „rodné číslo“ vozu, je v souladu s výrobní dokumentací. Ověřujeme původ vozidla, rok výroby a vyhodnocujeme stav tachometru s údaji z německých dokladů stanic technické kontroly (TÜV, DECRA) a servisních knížek (Scheckheft). Je to ta nejúčinnější obrana proti „omlazování“ vozů za účelem zvýšení ceny ve prospěch prodávajícího. Zkoumáme, zda automobil není v leasingu, a nemůže být leasingovou společností zabaven, nebo zda na majitele vozu nebyla uvalena exekuce. Doživotně garantujeme, že na voze nevázne nezaplacená DPH. Kontrolu vozů zajišťuje náš manažer kvality v Německu.

DOVOZY NA ZAKÁZKU

Naší silnou stránkou je dovoz na zakázku. Pokud máte zájem o jiný vůz, který nemáme v nabídce, jste u nás na správné adrese. Obchodujeme výhradně s přímými prodejci a bez dalších zprostředkovatelů.  Vzhledem k dlouholetému působení na trhu ojetých vozů v Německu a perfektní znalosti jazyka to znamená zaručenou jistotu informací o vozidle. Naši zákazníci oceňují schopnost odkupu a dovozu automobilů přímo z „privátu“. Při objednávce zadaného vozu vybíráme zálohu na základě vzájemné dohody.

SYSTÉM AUTOTRACER

V České republice informace o vozidle prověřujeme v systému AUTOTRACER provozovaným naším partnerem, společností Cebia.

PROHLÍDKA VOZU

Pokud chcete mít jistotu, vezměte si s sebou svého automechanika. Umožníme mu vůz podrobně prohlédnout, napojit na diagnostiku nebo prověřit při zkušební jízdě.

Naši partneři

Sledujte nás