NÁŠ PŘÍBĚH

Náš  příběh se začal psát v roce 1992. V tehdejší Spolkové republice Německo jsme začali sbírat první zkušenosti s prodejem ojetých vozů.  Od roku 1999 prodáváme automobily i v České republice. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem a prvotřídním kontaktům pro vás vybíráme pouze prověřená vozidla z Německa. Naše filozofie vychází z faktu, že taková auta jezdila po nejkvalitnějších dálnicích v Evropě. Že taková auta procházela těmi nejpřísnějšími a nepodplatitelnými kontrolami německých technických stanic. Že o takové vozy dbali občané s pověstnou německou důkladností.  Tyto nezpochybnitelné přednosti jsou tou nejlepší zárukou a předpokladem k výběru dobrého vozu s doložitelnou historií a poctivými kilometry. Archivujeme veškeré doklady z STK u nás i v Německu. V České republice potom dbáme na to, aby byla všechna auta důkladně prohlédnuta a před prodejem  připravena do stavu k vaší spokojenosti. Na kilometry dáváme plnou záruku. Rozhodně se tak nemusíte obávat vozů i s vyšším nájezdem kilometrů.

Radomír Pšenka

Radomír Pšenka

majitel autobazaru

VYSVĚTLENÍ POJMŮ

„100% GARANCE NAJETÝCH KILOMETRŮ“.  Toto označení vám zaručuje, že stav tachometrů je totožný se skutečně najetými kilometry, které odpovídají záznamům servisní knížky a dokladům vystavených stanicemi technické kontroly v Německu, popřípadě jiným dokladům. U vozidel zakoupených a provozovaných v České republice jsou najeté kilometry doloženy certifikátem nebo výpisem společností Cebia.

„TOP KILOMETRY“. Uvedená akce upozorňuje na nízký počet najetých kilometrů daného auta.

„STK PLATÍME ZA VÁS“. Akce u vybraných vozidel uvádí, že  za vás na stanici technické kontroly provedeme odbornou prohlídku způsobilosti vozu k provozu rychle a bez nervů. Tuto službu neplatíte.

„PNEU ZDARMA“. Uvedená akce se vztahuje na vybrané automobily, ke kterým dostanete další čtyři zimní nebo letní pneumatiky.

„ODPOČET DPH“. Tato akce kupujícímu v souladu s právními předpisy umožňuje odpočet DPH z ceny vozu.

Naši partneři

Sledujte nás